Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika dla firm


Pomagamy oraz doradzamy w zakresie wyboru i zakupu fotowoltaiki dla firm. Dla wielu przedsiębiorstw w Polsce tania energia ze słońca stała się szansą na zaoszczędzenie środków, a w dłużej perspektywie również na zwiększenie zysków! Jeśli szukacie Państwo sposobu na nowoczesne i ekologiczne tworzenie energii, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy przy wyborze odpowiedniego produktu, dostosowanego do działalności i możliwości finansowych firmy.

Dlaczego firmy inwestują w instalacje fotowoltaiczne?

Więcej prądu, mniej opłat

Korzystając z energii słonecznej, nie musicie się Państwo martwić o rosnące ceny prądu. Energia wytwarzana jest wyłącznie przez instalacje fotowoltaiczne. Korzystanie z nich oznacza zmniejszenie kosztów korzystania z energii nawet o 60%!

Niezależność energetyczna

Energia nie jest pobierana z sieci energetycznej, dlatego Państwa firma nie odczuje skutków jej przeciążenia ani przerw w dostawach prądu. Co więcej, nadwyżkę uzyskaną w okresie wzmożonej produkcji można później odsprzedać.

Wizerunek odpowiedzialnego przedsiębiorcy

Energia słoneczna jest ekologiczna. W trakcie jej wytwarzania nie powstaje CO2, który jest obecnie jednym z największych zagrożeń dla naszej planety. Korzystając z czystych źródeł energii, budujecie Państwo wizerunek przedsiębiorcy, który troszczy się nie tylko o swoją przyszłość, ale także o przyszłość innych ludzi.

Korzystne zmiany prawne dla firm

Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii wprowadziła przepisy, z których wynika, że zakład energetyczny ma obowiązek odkupić od przedsiębiorcy nadwyżkę energetyczną wygenerowaną dzięki panelom solarnym (słonecznym). Koszty podłączenia instalacji do sieci pokrywa zakład energetyczny.

Dodatkowo nowelizacja ustawy o OZE rozszerzyła definicję prosumenta. W praktyce oznacza to, że od 2019 roku małe oraz średnie firmy, dla których wytwarzanie energii z paneli solarnych nie stanowi przeważającej części działalności gospodarczej, mogą również korzystać z kilku korzystnych rozwiązań.

Po pierwsze, tego rodzaju przedsiębiorstwa mogą magazynować nadwyżki energetyczne i korzystać z nich w okresie zmniejszonej produkcji. Ponadto dla małych i średnich firm przygotowano uproszczone procedury rozliczenia: bez dodatkowych faktur oraz rachunków.

Realizacje przemysłowe

Duże instalacje na dachach hal produkcyjnych lub magazynowych nie są dla nas żadnym wyzwaniem. Najczęściej tak duże projekty realizujemy na terenie Niemiec. Z naszego ponad 10 letniego doświadczenia chętnie korzysta wiele dużych zachodnich przedsiębiorstw.

 

Bierzemy też udział w wielu realizacjach i budowach ogromnych farm fotowoltaicznych.

 

 


Bau-Technik

Bau-Technik - Gwarancja jakości

Dlaczego my?

Naszą ofertę dopasujemy do Państwa oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zlecone nam zadania realizujemy profesjonalnie i rzetelnie! Jakość i zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet.

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów.

Zlecenie na czas

Wykonujemy nasze zlecenia zgodnie z założonym harmonogramem czasowym.

Złóż ofertę
Bau-Technik
Bau-Technik
Fotowoltaika dla firm
Fotowoltaika dla firm
  • Oferta: Fotowoltaika dla firm
Dział: Obsługa klienta

Fotowoltaika dla firm w Twoim domu!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zadzwoń 668001101

    Call Now Button