Niezależność energetyczna • wizerunek odpowiedzialnego przedsiębiorcy • zwrot i oszczędność.

Fotowoltaika dla firm

Fotowoltaika w firmie

Pomagamy oraz doradzamy w zakresie wyboru i zakupu fotowoltaiki dla firm. Dla wielu przedsiębiorstw w Polsce tania energia ze słońca stała się szansą na zaoszczędzenie środków, a w dłużej perspektywie również na zwiększenie zysków! Jeśli szukacie Państwo sposobu na nowoczesne i ekologiczne tworzenie energii, to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy przy wyborze odpowiedniego produktu, dostosowanego do działalności i możliwości finansowych firmy.

dla najlepszych od najlepszych

Marki dla których dostarczyliśmy fotowoltaikę

oszczędność

Korzystając z energii słonecznej, nie musicie się Państwo martwić o rosnące ceny prądu. Energia wytwarzana jest wyłącznie przez instalacje fotowoltaiczne. Korzystanie z nich oznacza zmniejszenie kosztów korzystania z energii nawet o 60%!

wizerunek

Daj znak swoim klientom, że Twoja firma jest nie tylko nowoczesna, ale także ekologiczna. Korzystając z czystych źródeł energii budujesz wizerunek przedsiębiorcy, który troszczy się nie tylko o swoją przyszłość, ale także o przyszłość innych ludzi.

Marki dla których dostarczyliśmy fotowoltaikę

dla najlepszych od najlepszych
Zobacz gdzie realizujemy instalacje
przybliż mapę i nakieruj kursor na interesujący Cię punkt
instalacja fotowoltaiczna na firmie
praca-nad-fotowoltaika-dla-firm

Korzystne zmiany prawne dla firm

OZE ma się szczególnie dobrze dla firm. W trzech prostych punktach zebraliśmy plusy posiadania instalacji fotowoltaicznej w firmie.

1
OZE a prosumenci

Dodatkowo nowelizacja ustawy o OZE rozszerzyła definicję prosumenta. W praktyce oznacza to, że od 2019 roku małe oraz średnie firmy, dla których wytwarzanie energii z paneli solarnych nie stanowi przeważającej części działalności gospodarczej, mogą również korzystać z kilku korzystnych rozwiązań.

2
Magazynowanie nadwyżki energii

przedsiębiorstwa mogą magazynować nadwyżki energetyczne i korzystać z nich w okresie zmniejszonej produkcji. Ponadto dla małych i średnich firm przygotowano uproszczone procedury rozliczenia: bez dodatkowych faktur oraz rachunków.

3
Obowiązki zakładu energetycznego

Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii wprowadziła przepisy, z których wynika, że zakład energetyczny ma obowiązek odkupić od przedsiębiorcy nadwyżkę energetyczną wygenerowaną dzięki panelom solarnym (słonecznym). Koszty podłączenia instalacji do sieci pokrywa zakład energetyczny.​

Niektóre z naszych realizacji w Polsce i Europie.

przejdźmy do rozmów

Dowiedz się więcej

Większa inwestycja?

Farmy fotowoltaiczne