Elektryka


Firma Bau-Technik świadczy różnego rodzaju usługi związane z elektryką. Zakładamy instalacje elektryczne oraz odgromowe, a także zajmujemy się konserwacją poszczególnych elementów instalacji. Doradzimy Państwu, w jaki sposób korzystać z prądu w dużych zakładach i przedsiębiorstwach, by zmniejszyć rachunki za energię. Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych przemysłowych oraz nieprzemysłowych.

Przemysłowe instalacje elektryczne

Stały dostęp do prądu jest podstawą funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Przerwy w dostępie do energii, a także niewłaściwie działająca instalacja mogą prowadzić do bardzo kosztownych przestojów. Jak się przed tym zabezpieczyć?

Najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy będą wiedzieli, gdzie umieścić elementy instalacji takie jak kable czy transformatory. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu instalacji przemysłowych dla małych i dużych firm. Są w stanie stworzyć projekt, a następnie wykonać instalację, która będzie nie tylko wydajna, ale również bezpieczna dla Państwa pracowników.

Podczas planowania instalacji bierzemy pod uwagę aspekty takie jak:

  • wielkość zakładu produkcyjnego,
  • rodzaj wytwarzanych produktów (np. czy są łatwopalne),
  • rodzaj wykorzystywanych maszyn,
  • rozmieszczenie pozostałych instalacji.

Sposoby zasilania zakładów przemysłowych

W Polsce istnieje kilka możliwości zasilania zakładów przemysłowych. Największe z nich pobierają prąd za pomocą linii zasilających, które gwarantują stały dostęp do energii z sieci elektroenergetycznej wysokiego lub średniego napięcia.

W niektórych zakładach przemysłowych stosuje się również zasilanie kombinowane. Mniejsze zakłady zasilane są najczęściej z sieci niskiego napięcia.

Alternatywą dla komercyjnych źródeł prądu jest zainwestowanie w odnawialne źródła energii, takie jak panele fotowoltaiczne, które umożliwiają korzystanie z ekologicznej energii przez cały rok.

Jaki wpływ ma rodzaj instalacji elektrycznej na zmniejszenie rachunków za prąd?

W nowych budynkach lub obiektach remontowanych nie zakłada się obecnie instalacji elektrycznej aluminiowej. Obowiązujące przepisy techniczno – budowlane dopuszczają stosowanie przewodów elektrycznych z żyłami miedzianymi, jeśli ich przekrój wynosi nie więcej niż 10 mm2. Nowe instalacje elektryczne, które zakładamy, mają duży wpływ na zmniejszenie rachunków za prąd, ponieważ miedź jest bardziej odporna na zużycie niż przestarzałe i podatne na uszkodzenia instalacje z przewodów aluminiowych. Instalacja aluminiowa ulega przegrzewaniu, do którego może dochodzić na skutek podłączenia do sieci kilku urządzeń naraz – obciążona instalacja jest mniej wydajna i powoduje większe zużycie energii elektrycznej. Zakładane przez nas nowe instalacje miedziane zapewniają dostarczanie do urządzeń elektrycznych energii o optymalnych parametrach technicznych. Ma to znaczący wpływ na bezpieczeństwo użytkowania urządzeń, a także może przyczynić się do redukcji rachunków za prąd. W trosce o najwyższą jakość naszych usług przestrzegamy wszelkich wymogów techniczno – prawnych oraz norm jakościowych, by zakładane przez nas instalacje oraz urządzenia elektryczne zapewniały bezpieczeństwo naszym Klientom.

Zobacz przykładowe realizacje


Elektryka
Elektryka
Elektryka
Elektryka
Elektryka
Elektryka
Elektryka
Bau-Technik

Bau-Technik - Gwarancja jakości

Dlaczego my?

Naszą ofertę dopasujemy do Państwa oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zlecone nam zadania realizujemy profesjonalnie i rzetelnie! Jakość i zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet.

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów.

Zlecenie na czas

Wykonujemy nasze zlecenia zgodnie z założonym harmonogramem czasowym.

Złóż ofertę
Bau-Technik
Bau-Technik
Elektryka
Elektryka
  • Oferta: Elektryka
Dział: Obsługa klienta

Elektryka w Twoim domu!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zadzwoń 668001101

    Call Now Button