Usługi termowizyjne dronem

Profesjonalne usługi dronem
Wykonujemy specjalistyczne inspekcje wizualne oraz termowizyjne za pomocą profesjonalnego bezzałogowego statku powietrznego (drona). Jeśli posiadasz obiekt który wymaga takiej inspekcji a chcesz zrobić to szybko, bezpiecznie i profesjonalnie – ta usługa jest dla Ciebie. Nie ryzykuj życia i zdrowia swojego i swoich pracowników.​

Inspekcje termowizyjne budynków

Zaoszczędź na ogrzewaniu

Niestety, uciekające z domu ciepło nie jest widzialne ludzkim okiem. Na szczęście, okiem kamery termowizyjnej już tak. Promieniowanie podczerwone dokładnie identyfikuje miejsce, w którym drogocenne ciepło ulatnia się z budynku.

Kamera termowizyjna widzi to, czego nie dostrzega ludzkie oko, a mianowicie promieniowanie podczerwone. Dzięku temu, można szybko zauważyć czy nasza instalacja działa prawidłowo. Inspekcja termowizyjna wykaże czy panele na naszym dachu nie posiadają wad produkcyjnych, uszkodzeń, hot spotów (gorących punktów) lub czy instalacja została prawidłowo podłączona. Wszystkie te czynniki wpływają na wydajność i ilość produkowanej przez panele energii.

Badanie termowizyjne pozwala sprawdzić:

Mostki cieplne

Błędy w dociepleniu

Nieszczelności

Izolacyjność fundamentów

Poprawność montażu oraz izolacyjność okien, drzwi lub bram garażowych

Mostki cieplne przy błędnej obróbce komina

Pozostałe niedoskonałości

Nieszczelność drzwi garażowych

audyt termowizyjny dronem
inspekcja termowizyjna dronem

Wykryty mostek cieplny między wieńcem a murłatą

usługi termowizyjne dronem
usługa termowizyjna dron

Warto wiedzieć

W przypadku kontroli termowizyjnych dronem, zdarza się wykrywać niedociągnięcia ekipy budowlanej zajmującej się budową konstrukcji, ociepleniem budynku lub malowaniem stolarki okiennej i drzwiowej. Taka inspekcja termowizyjna staje się podstawą do roszczenia reklamacyjnego.

Dron którego używamy

Wykwalifikowany zespół potrzebuje prawdziwie eksperckiego sprzętu do pracy. DJI Matrice 300 RTK to przemysłowy dron do zadań specjalnych. Wykonał dla nas już ponad 1000 inspekcji termowizyjnych.

dron do inspekcji termowizyjnych
Odtwórz film na temat dron do inspekcji termowizyjnych