Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne


Oferujemy Państwu panele fotowoltaiczne znanych producentów takich jak JaSolar i AstronErgy. Nasze ogniwa gwarantują wysoki poziom energooszczędności, dlatego będą doskonałym wyborem zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak i dla przedsiębiorców.

Jaki rodzaj paneli wybrać?

  • Pierwszej generacji – do tej grupy zaliczają się tzw. panele grubowarstwowe, które są zbudowane z małych kryształków krzemu. Popularność tych paneli stale rośnie m.in. ze względu na ich wysoką wydajność, która może wynosić od 17 do 20%.
  • Drugiej generacji – są to panele zbudowane z tzw. krzemu amorficznego, który jest cieńszy niż krzem tradycyjny, jednak jest od niego również znacznie tańszy. Panele II generacji gwarantują wydajność rzędu 10-15%.
  • Trzeciej generacji – to prawdopodobnie najlepszy kompromis między jakością a ceną. Ich wydajność wynosi mniej więcej 12%. Ponadto ogniwa III generacji są wyjątkowo tanie.

Czy montaż paneli fotowoltaicznych się opłaca?

Panele fotowoltaiczne są powszechnie uważane za dobrą alternatywę dla poboru energii z elektrowni. W naszym kraju na dachach domów i przedsiębiorstw pojawia się coraz więcej tego rodzaju instalacji. Co sprawia, że ludzie coraz częściej decydują się na taką inwestycję?

Panele są inwestycją długoterminową, która zwraca się po kilku latach od zakupu instalacji. Aby zobrazować Państwu, w jaki sposób to działa, posłużymy się następującym przykładem:

Z 5000 kW wyprodukowanego prądu, przy opłacie wynoszącej 65 groszy za 1 kW mocy, rocznie można zaoszczędzić mniej więcej 2500 zł. Często zdarza się, że tak duża ilość energii nie jest potrzebna do zasilenia całego domu, dlatego nadwyżkę energetyczną można odprowadzić do sieci. W razie potrzeby można ją pobrać z powrotem (80% odprowadzonej nadwyżki) nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Finalnie, pełnego zwrotu z inwestycji można spodziewać się już po 5-8 latach. Jeśli będziecie Państwo korzystać z paneli przez 20 lat, możecie zaoszczędzić nawet do 25 000.

Co to jest moduł fotowoltaiczny?

Moduł fotowoltaiczny składa się z połączonych ze sobą ogniw fotowoltaicznych. Moduły ułożone szeregowo tworzą panel fotowoltaiczny.

Ze względu na niewielkie rozmiary (w porównaniu do paneli) oraz przystępne ceny, moduły często montuje się na przyczepach kempingowych, na znakach drogowych czy na niewielkich pojazdach turystycznych takich jak tramwaje wodne.

Jeśli nie potrzebują Państwo dużych paneli fotowoltaicznych, polecamy zakup pojedynczych modułów. Cena rynkowa jednego produktu wynosi ok. 550 zł.

W naszej ofercie znajdują się moduły oraz niewielkie, przenośne ogniwa fotowoltaiczne.


Panele fotowoltaiczne
Bau-Technik

Bau-Technik - Gwarancja jakości

Dlaczego my?

Naszą ofertę dopasujemy do Państwa oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zlecone nam zadania realizujemy profesjonalnie i rzetelnie! Jakość i zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet.

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów.

Zlecenie na czas

Wykonujemy nasze zlecenia zgodnie z założonym harmonogramem czasowym.

Złóż ofertę
Bau-Technik
Bau-Technik
Panele fotowoltaiczne
Panele fotowoltaiczne
  • Oferta: Panele fotowoltaiczne
Dział: Obsługa klienta

Panele fotowoltaiczne w Twoim domu!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zadzwoń 668001101

    Call Now Button