130900
zainstalowanych kW

Panele fotowoltaiczne

Oferujemy Państwu panele fotowoltaiczne znanych producentów takich jak JaSolar i AstronErgy. Nasze ogniwa gwarantują wysoki poziom energooszczędności, dlatego będą doskonałym wyborem zarówno dla właścicieli domów jednorodzinnych jak i dla przedsiębiorców.
panele fotowoltaiczne instalacje

Jakie rodzaje paneli fotowoltaicznych wybrać?

To jaką technologię instalujemy zależy od wielkości i wydajności inwestycji OZE/PV.
Panele fotowoltaiczne pierwszej generacji
Do tej grupy zaliczają się tzw. panele grubowarstwowe, które są zbudowane z małych kryształków krzemu. Popularność tych paneli stale rośnie m.in. ze względu na ich wysoką wydajność, która może wynosić od 17 do 20%.
Panele fotowoltaiczne drugiej generacji
Panele zbudowane z tzw. krzemu amorficznego, który jest cieńszy niż krzem tradycyjny, jednak jest od niego również znacznie tańszy. Panele II generacji gwarantują wydajność rzędu 10-15%.
Panele fotowoltaiczne trzeciej generacji
Prawdopodobnie najlepszy kompromis między jakością a ceną. Ich wydajność wynosi mniej więcej 12%. Ponadto ogniwa III generacji są wyjątkowo tanie.
Czy montaż paneli fotowoltaicznych się opłaca?

Panele fotowoltaiczne są powszechnie uważane za dobrą alternatywę dla poboru energii z elektrowni. W naszym kraju na dachach domów i przedsiębiorstw pojawia się coraz więcej tego rodzaju instalacji. Co sprawia, że ludzie coraz częściej decydują się na taką inwestycję? Panele są inwestycją długoterminową, która zwraca się po kilku latach od zakupu instalacji. Aby zobrazować Państwu, w jaki sposób to działa, posłużymy się następującym przykładem: Z 5000 kW wyprodukowanego prądu, przy opłacie wynoszącej 65 groszy za 1 kW mocy, rocznie można zaoszczędzić mniej więcej 2500 zł. Często zdarza się, że tak duża ilość energii nie jest potrzebna do zasilenia całego domu, dlatego nadwyżkę energetyczną można odprowadzić do sieci. W razie potrzeby można ją pobrać z powrotem (80% odprowadzonej nadwyżki) nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Finalnie, pełnego zwrotu z inwestycji można spodziewać się już po 5-8 latach. Jeśli będziecie Państwo korzystać z paneli przez 20 lat, możecie zaoszczędzić nawet do 25 000.

fotowoltaika od podstaw
1

% oszczędności

1

instalacji miesięcznie

1

paneli miesięcznie

fotowoltaika w Polsce

Czym jest moduł fotowoltaiczny?

Moduł fotowoltaiczny składa się z połączonych ze sobą ogniw fotowoltaicznych. Moduły ułożone szeregowo tworzą panel fotowoltaiczny. Ze względu na niewielkie rozmiary (w porównaniu do paneli) oraz przystępne ceny, moduły często montuje się na przyczepach kempingowych, na znakach drogowych czy na niewielkich pojazdach turystycznych takich jak tramwaje wodne. Jeśli nie potrzebują Państwo dużych paneli fotowoltaicznych, polecamy zakup pojedynczych modułów. Cena rynkowa jednego produktu wynosi ok. 550 zł. W naszej ofercie znajdują się moduły oraz niewielkie, przenośne ogniwa fotowoltaiczne.

Profesjonalizm każdej instalacji PV

Zespół ekspertów Bau-Technik swoje pierwsze instalacje montował już na początku 2010 roku. Połączenie umiejętności dekarskich, elektro-monterskich oraz konstruktorskich, potrafimy dobrać, zaprojektować i zamontować instalacje PV o wydajności konsumenckiej oraz komercyjnej. Postaw na profesjonalizm, wybierz Bau-Technik.
ogniwa fotowoltaiczne BauTechnik

Nasze instalacje

Nie lepszego dowodu niż realizacje, które sfinalizowaliśmy w ostatnich miesiącach.
realizacje instalacji fotowoltaicznych

Instalacja No.1

Her eyebrows were a shade darker than her hair. They were thick and almost horizontal, emphasizing the depth of her eyes.

realizacje instalacji fotowoltaicznych

Instalacja No.2

Her eyebrows were a shade darker than her hair. They were thick and almost horizontal, emphasizing the depth of her eyes.

farma fotowoltaiczna

Farma PV No.3

Her eyebrows were a shade darker than her hair. They were thick and almost horizontal, emphasizing the depth of her eyes.

Zaufali nam

Kilka słów od naszych klientów. To właśnie takie opinie jak te zagrzewają nas do dalszej pracy.
elementor team
Inwestor prywatny
Hanna Gert
Przez długi czas zastanawiałam się czy skorzystać z dofinansowania na fotowoltaikę. Zespół Bau-Technik zadbał o każdy szczegół, łącznie z profesjonalną instalacją i wdrożeniem.
houcine-ncib-B4TjXnI0Y2c-unsplash
Inwestor komercyjny
Alica Sniker

Postawiłam na Bau-Technik ze względu na bezproblemowość od pierwszego kontaktu. Obsługa poprowadziła nas przez cały proces, wybrała elementy instalacji PV i terminowo zrealizowała nasz system.

ludvig-wiese-d-MfHM-jHwc-unsplash
Właściciel firmy
Robert Gomera

Her eyebrows were a shade darker than her hair. They were thick and almost horizontal, emphasizing the depth of her eyes.

Bau-Technik

Specjalizujemy się w usługach fotowoltaicznych, dekarstwie. Wykonujemy instalacje dla przedsiębiorstw, prywatnych inwestycji i domów. Posiadamy również hurtownię produktów fotowoltaicznych.

Bau-technik w Social mediach
DANE FIRMY

Bau-Technik Sp. z o.o. Sp.k
ul. Wagrowska 2, 61-369 Poznań
NIP PL 782-263-11-67
REGON 364719278
KRS 0000623634
Santander BANK S.A:
66 1090 1131 0000 0001 3298 7221

adresy
BIURO OBSŁUGI | JAROCIN
ul. Św. Ducha 120,
63-200 Jarocin
tel. 668 001 101
e-mail info@bautechnik.pl
MAGAZYN | ŁUSZCZANów
ul. Łąkowa 44,
63-200 Łuszczanów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 Bau-Technik
Made with love by Front Row