wydajne ogrzewanie Twojego domu

Pompy ciepła

Wydajne powietrzne pompy ciepła

Pompa ciepła to innowacyjna technologia, która pozwala na efektywne ogrzewanie budynków. Dzięki niej możesz zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 70%. Pompa ciepła wykorzystuje naturalne źródła energii, takie jak powietrze, woda lub grunt, aby dostarczyć niezawodne, wydajne i ekologiczne źródło ciepła. Dzięki temu zyskasz większy komfort, zmniejszysz rachunki za ogrzewanie i przyczynisz się do ochrony środowiska. Pompa ciepła to rozwiązanie idealne dla każdego, kto chce zaoszczędzić na ogrzewaniu i zmniejszyć swój wpływ na środowisko.

Najpopularniejszymi rodzajami pomp ciepła są pompy z rodzaju:

Pompa ciepła powietrze-woda to urządzenie, które wykorzystuje energię cieplną zawartą w powietrzu zewnętrznym do ogrzewania wody użytkowej. Jest to jeden z najbardziej efektywnych i ekologicznych sposobów ogrzewania wody użytkowej. Pompa ciepła powietrze-woda wykorzystuje sprężarkę, aby wytworzyć ciepło, które jest następnie przekazywane do wody użytkowej. Pompa ciepła powietrze-woda jest bardzo efektywna, ponieważ wykorzystuje energię cieplną z powietrza zewnętrznego, co oznacza, że nie wymaga dodatkowego paliwa do jej działania. Dzięki temu ten rodzaj pompy oferuje większe oszczędności energii niż pompa ciepła powietrze-powietrze, a przy tym jest tańsza i zajmuje mniej miejsca niż ogrzewanie geotermalne.

Oszczędność nawet 70% kosztów ogrzewania w porównaniu z ogrzewaniem elektrycznym!

Ogrzewaj dom z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii

Warto wiedzieć

Najwyższa jakość

Zadowolenie klienta to nasz priorytet. Gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania.

Technologia

Wybieramy wyłącznie sprawdzonych producentów pomp ciepła z długoletnią gwarancją.

Wsparcie

Jesteśmy po to aby pomagać naszym klientom. Dobór, instalacja i pomoc posprzedażowa.

Pompa ciepła + fotowoltaika

Coraz więcej osób budujących domy rozważa montaż pompy ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej. Pompa ciepła, mimo że wykorzystuje energię ze źródeł odnawialnych, potrzebuje jednak znacznej ilości energii elektrycznej. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest uzupełnienie układu o fotowoltaikę. Zapewni ona darmową energię do zasilania naszej pompy. Bau-Technik specjalizuje się w obu tych dziedzinach, dlatego wybór naszych specjalistów będzie najlepszą decyzją.

Zalety

Pompy ciepła | system chłodzenia i ogrzewania
Gwarantowana optymalizacja ceny prądu na lata.
Skorzystaj z usług Bau-Technik i zainstaluj w swoim domu pompę ciepła. Technika grzewcza i chłodzenie wyprowadzą Twój komfort na zupełnie nowy poziom. Termomodernizacja budynków mieszkalnych i dofinansowania na związane z tym technologie to wyraźny krok w kierunku właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych. O szczegóły zapytaj naszych ekspertów od pomp ciepła.
Korzyści
Prosty proces

skuteczne pompy ciepła

Porozmawiajmy

na temat
pomp ciepła.

Rozwijaj swój komfort razem z Bau-Technik