Dekarstwo


Zajmujemy się realizacją projektów z zakresu dekarstwa. Wykonujemy prace na dachach domów jednorodzinnych, biurowców i zakładów przemysłowych. Oferujemy kompleksowe wykonanie każdego projektu, począwszy od robót ziemnych, poprzez układanie nawierzchni i instalację oświetlenia oraz paneli fotowoltaicznych.
Jeśli zastawiacie się Państwo nad pokryciem dachu albo jego remontem, to zapraszamy do współpracy. Zatrudniamy dekarzy oraz brygadzistów, którzy są w stanie szybko ocenić projekt dachu i zaproponować najlepsze rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo wewnątrz budynku.


Co możemy dla Państwa zrobić?

• zweryfikować plany projektowe dachu,
• zbudować dach,
• wykonać więźbę dachową,
• pokryć dach dachówką lub innym materiałem,
• naprawić poszycie dachu,
• zamontować wentylację,
• zainstalować panele fotowoltaiczne.

Jak zwiększyć wytrzymałość dachu?

Dach jest jednym z najważniejszych elementów budynku. Jego zadaniem jest ochrona wewnętrznych pomieszczeń przed działaniem warunków atmosferycznych. Niektóre rodzaje dachów są jednak w stanie wytrzymać znacznie mniejsze obciążenia niż inne. Co na to wpływa?

Nieodpowiedni rodzaj pokrycia dachowego

Każdy z rodzajów pokrycia dachowego ma inną wytrzymałość i wykazuje inne właściwości. Najczęściej montowanym pokryciem jest blachodachówka, jednak można ją zamontować jedynie na dachu, którego kąt nachylenia wynosi co najmniej 12 stopni. Założenie jej na niewłaściwym dachu może skutkować szybkim zniszczeniem pokrycia.
Nasi doradcy mają szeroką wiedzę na temat dekarstwa i pomogą Państwu wybrać najbardziej wytrzymałe pokrycie, które będzie dopasowane do nachylenia dachu.

Za duże obciążenie

Prawidłowy projekt dachu musi zawierać informacje nie tylko na temat wagi blachodachówki, ale także o ciężarze komina i wszystkich elementów pozostałych instalacji. To na ich podstawie trzeba wybierać rodzaj pokrycia. W ten sposób można zagwarantować bezpieczeństwo użytkownikom budynku.

Zobacz przykładowe realizacje


Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Dekarstwo
Bau-Technik

Bau-Technik - Gwarancja jakości

Dlaczego my?

Naszą ofertę dopasujemy do Państwa oczekiwań. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zlecone nam zadania realizujemy profesjonalnie i rzetelnie! Jakość i zadowolenie naszych klientów to dla nas priorytet.

Wykwalifikowana kadra

Nasza kadra to wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów.

Zlecenie na czas

Wykonujemy nasze zlecenia zgodnie z założonym harmonogramem czasowym.

Złóż ofertę
Bau-Technik
Bau-Technik
Dekarstwo
Dekarstwo
  • Oferta: Dekarstwo
Dział: Obsługa klienta

Dekarstwo w Twoim domu!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

    Zadzwoń 668001101

    Call Now Button