Jesteś w dobrych rękach.

Bau-Technik

Jesteśmy firmą z Jarocina, która specjalizuje się w wykonywaniu usług fotowoltaicznych dla przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych oraz domów jednorodzinnych. Realizujemy montaż instalacji oraz doradzamy, które rozwiązania będą najbardziej odpowiadać formie Państwa działalności. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie na rynku polskim i zagranicznym, głównie Europy zachodniej.

Dom zeroenergetyczny

Prowadzimy inwestycje dla klientów, którzy chcą podążać za duchem czasu. Zachowaj bilans energetyczny i oddaj montaż technologii w dobre ręce.

Dobór technologii

Nie jest to takie oczywiste które z rozwiązań jest dobre akurat dla Państwa inwestycji. Wybieramy racjonalne rozwiązania OZE, gotowe na to, co przyniesie przyszłość.

Zarządzanie energią

To jak operować będziemy energią, przyniesie nam mniejsze lub większe korzyści. Od samego początku musimy wiedzieć jakie są plany rozwoju gospodarstwa lub firmy.

10
+
klienci w liczbie
firma fotowoltaika

Doświadczenie.

Nie od dziś wiadomo, jak istotne jest doświadczenie w tej branży. Bau-Technik to grono wyselekcjonowanych osób, które tworzą niebywały zespół, markę, jakość.

1
Nowoczesne podejście

Już od dawna widzimy, jak istotne jest patrzenie w przyszłość i dostosowanie pod nią inwestycji.

2
Sprawna realizacja

Wraz z zespołem managerskim, jesteśmy w stanie dostarczyć na rynek więcej i szybciej, zachowując przy tym wysoką jakość.

3
Sukcesy w branży

Z naszych usług korzystają duże państwowe przedsiębiorstwa, prywatne firmy, a także prywatni inwestorzy stawiający na wysoki standard.

współpracujemy z najlepszymi

Kilka marek które od lat budzą zaufanie nasze i naszych klintów.

Longi Solar panele fotowoltaiczne
jasolar panele fotowoltaiczne
sofar solar panele fotowoltaiczne
Fronius falowniki
rozwiązania dla fotowoltaiki
canadiansolar fotowoltaika
fotowoltaika k2 systems
jinko solar fotowoltaika
Nie zwlekaj

Skontaktuj się z nami.